Жіноча збірна України знищила Грецію у феєричному матчі кваліфікації Євро-2022

Жіноча національна команда приємно здивувала футбольну Україну, перемігши опоненток з Балкан.

Кваліфікація Євро-2022

Україна – Греція – 4:0

Голи: Козлова, 58, 71, Кравець, 89, Апанащенко, 90+5

Ротань оголосив склад молодіжної збірної України на жовтневі матчі відбору Євро-2021

У матчі кваліфікації чемпіонату Європи українки приймали Грецію на київській Оболонь-Арені. Перший тайм пройшов на рівних. Гості мали навіть більше моментів, щоб відзначитись, проте змарнували свої шанси. По перерві гра стала куди яскравішою.

Спочатку груба помилка грецьких футболісток призвела до першого пропущеного гола – Ніколь Козлова, яка вийшла на початку другого тайму, впевнено реалізувала момент. Пізніше вона оформила дубль. На 89 хвилині Дарія Кравець забила третій гол у ворота Греції. Наші футболістки на цьому не зупинились та у доданий арбітром час добили суперниць – гол до свого активу записала Дарина Апанащенко.

4:0 і жіноча збірна України вийшла на третє місце у групі. На команду ще чекають матчі з Ірландією вдома та Грецією на виїзді, які пройдуть наприкінці жовтня. Для продовження боротьби за путівку на Євро нас влаштовують лише перемоги.

"Шевченко зробив перший важливий крок": у збірній України назвали мету на Лігу націй і пригрозили Іспанії реваншем