Жезуш невпевнено пояснив ранню заміну Яремчука

31 жовтня 2021 Читать на русском

Головний тренер Бенфіки Жорже Жезуш розповів, чому замінив Романа Яремчука у перерві матчу проти Ешторіла (1:1).

"Заміна Яремчука у перерві? Ми вели у рахунку. Гонсалу Рамуш у грі Віторією Гімараєш був для мене найкращим гравцем. Не лише через те, як він грав, а й за його швидкість.

Мілованов голом врятував хіхонський Спортінг від поразки – українець став найкращим у складі своєї команди

Він молодий і міг за ці 45 хвилин створити більший тиск на суперника. Я вирішив, що Гонсалу більше підходить для контратакувальної гри, ніж Роман. Нам потрібна була свіжість. Ось так можна пояснити цю заміну", – цитує Жезуша офіційний сайт Бенфіки.

Нагадаємо, "орли" вийшли вперед вже на самісінькому початку матчу з Ешторілом, однак не втримали перевагу і пропустили на останній хвилині поєдинку, втративши таким чином лідерство у Прімейра-лізі.

Бенфіка оступилась у матчі з Ешторілом та втратила перше місце – Яремчук відіграв один тайм