Жезус забив через 90 секунд після дебюту за Арсенал – лондонці виграли шалений спаринг з 8 голами

9 липня 2022 Читать на русском

Габріел Жезус казково дебютував у футболці лондонського Арсенала.

Сьогодні "каноніри" проводили товариський матч з Нюрнбергом в рамках літньої підготовки.

Вілшер завершив кар'єру – екс-зірці Арсенала лише 30 років

Арсенал програв перший тайм з рахунком 0:2, але у перерві склади команд суттєво змінились. На полі з'явився і зірковий літній новачок Габріел Жезус. Бразильцю вистачило 90 секунд, щоб відзначитися першим голом у футболці лондонського клубу. Згодом нападник оформив дубль, а команда Артети довершила камбек з шаленим рахунком 5:3.

Нагадаємо, Арсенал заплатив Манчестер Сіті за Жезуса 52 млн євро, і наразі це найдорожчий літній трансфер клубу.

Зінченко 6 років тому став гравцем Ман Сіті – шлях до гегемонії в АПЛ та фіналу ЛЧ, перетворення в справжнього українця