Збірна США з баскетболу вперше за 17 років програла на Олімпіаді – провальний старт зірок НБА

25 липня 2021 Читать на русском

Збірна США з баскетболу зазнала прикрої поразки від Франції у першому матчі групового етапу Олімпійських ігор у Токіо.

Французи обіграли американців з рахунком 83:76 (22:15, 23:22, 11:25, 20:21).

Скільки заробляють головні зірки Олімпіади-2020: повне домінування НБА

Команда Грега Поповіча взяла першу чверть з відривом у 7 очок – 22:15. У другій десятихвилинці США здобули не таку впевнену перевагу – 23:22. А після великої перерви тріумфувала Франція. Третя чверть закінчилась з нищівним рахунком на користь ''гальських півнів'' (25:11), у четвертій – вони утримали свою перевагу (21:20) та здобули перемогу. Штати поступились на Олімпіаді вперше з 2004-го.

Найрезультативнішим гравцем у складі переможців став Еван Фурньє (28 очок). Серед американців найбільше очок набрав Джру Голідей (18).

Зауважимо, олімпійський баскетбольний турнір стартував 25 липня та завершиться 7 серпня. З кожної групи виходять дві найкращі команди, тому США ще мають шанси здобути медаль Ігор у Токіо. Крім цього, місця в 1/4 фіналу отримають дві найкращі збірні, які фінішували третіми.

Жорстока правда зірки Динамо, зрив Касільяса, сльози Мессі та Роналду – футбольний світ оплакує втрату Кобі Браянта