Збірна Англії знову нарвалася на свист за схиляння коліна – перший тайм проти Польщі ледь не завершився бійкою

8 вересня 2021 Читать на русском

Збірна Англії залишається самотньою у показовій боротьбі проти расизму.

Польські фанати освистали Саутгейта та його підопічних, які продовжують схиляти коліно перед стартовим свистком. Лєвандовскі і компанія залишилися стояти.

Олімпійська збірна Німеччини під час спарингу демонстративно покинула поле через расизм

Перший тайм завершився без голів, зате було багато боротьби і відвертих грубощів. Перед перервою ледь не дійшло до бійки, але команди вдалося розтягнути.

Нагадаємо, кілька днів тому угорські вболівальники також освистували антирасистську акцію збірної Англії. У відповідь "Три леви" здобули розгромну перемогу 4:0.

"Гітлер помахав мені рукою": культовий чемпіон Олімпіади страждав від расизму, змагався з конями і мотоциклами