Перша сенсація плей-офф Ліги чемпіонів у відеоогляді матчу Зальцбург – Баварія – 1:1

17 лютого 2022 Читать на русском

Зальцбург стримав мюнхенську Баварію у першому поєдинку 1/8 фіналу ЛЧ. Дивіться відео голів та огляд зустрічі на "Футбол 24".

Господарі приголомшили мюнхенського монстра на 21-й хвилині. Адаму замінив травмованого Окафора і дуже скоро обвідним ударом відправив м'яч у сітку воріт Ульрайха.

Баварія вирвала в розкішного Зальцбурга нічию – провальний тайм, Лєвандовскі-невидимка і сходження нових зірок в ЛЧ

Баварія влаштувала шалену навалу на ворота Зальцбурга, однак австрійці гідно тримали оборону. Вона дала збій лише на останній хвилині основного часу. Павар виконав закидання у штрафний майданчик, де Мюллєр перевів м'яч під удар Коману – 1:1.

Насолоджуйся грою за келихом преміальної Żubrówka Czarna. Дізнатись більше про Żubrówka Czarna та коктейлі тут.

Зальцбург – Баварія – 1:1 – відео голів і огляд матчу 16 02 2022