Захисник збірної Швейцарії ледь не спричинив бійку в товариському матчі – відео незрозумілої агресії

1 серпня 2021 Читать на русском

Товариський поєдинок між Вольфсбургом та Атлетіко завершився не надто приязно.

На останніх хвилинах поєдинку, за рахунку 1:1, захисник Вольфсбурга Кевін Мбабу продемонстрував дивну агресію. Спершу він влетів у Аріаса, який вже віддав пас, а потім ще й накинувся на опонента.

Пепе спровокував побоїще в спарингу з Ромою – Мхітарян перевершив ветерана в неадекватності

Сауль та Ян Облак, які перебували на лаві запасних, відреагували відмінно. Вони вибігли на поле і не дали пристрастям спалахнути ще більше. Обидва учасники інциденту – Аріас та Мбабу – отримали по жовтій картці. Цікаво, що буквально через кілька хвилин Атлетіко забив вдруге та вирвав перемогу 2:1.

До слова, Мбабу також захищає кольори збірної Швейцарії. Зокрема, грав проти України у Львові в поєдинку Ліги націй, який завершився перемогою команди Шевченка 2:1.

Яремчук у Бенфіці з подачі... Шахтаря: три серйозні бар'єри, які можуть завадити українському форварду