Захисник Рейнджерс відзначився найшвидшим автоголом в історії Ліги Європи – стрілка годинника ледь відрахувала хвилину

6 листопада 2020 Читать на русском

Матч Бенфіка – Рейнджерс розпочався вкрай невдало для центрбека шотландців Коннора Голдсона.

Підопічний Стівена Джеррарда вразив власні ворота щойно стрілка годинника відрахувала рівно хвилину.

Бенфіка – Рейнджерс – 3:3 – відео голів та огляд матчу

Хавбек Бенфіки Рафа Сілва увірвався до карного майданчика Рейнджерс і зробив простріл, на який "відгукнувся" Голдсон. Цей автогол став найшвидшим в історії Ліги Європи (турнір стартував у сезоні 2009/10), повідомляє Opta.

Нагадаємо, Рейнджерс зміг відігратися і навіть вигравав з рахунком 3:1, однак втримати перевагу не вдалося – нічия 3:3.

Ліга Європи: Бенфіка в меншості здійснила вражаючий камбек проти Рейнджерс, феєрична перемога Фонсеки