Забарний став героєм Борнмута в спарингу з клубом Чемпіоншипа – відео подвійного сейву українця

27 липня 2023 Читать на русском

Захисник Борнмута Ілля Забарний зіграв у товариській грі проти Саутгемптона, який наступний сезон проведе у Чемпіоншипі.

Борнмут обіграв Саутгемптон з рахунком 3:2, а Ілля Забарний з'явився на полі на 67 хвилині.

Артета пояснив відсутність Зінченка та зіркового новачка у грі проти Барселони

Саме українець став героєм одного з епізодів, який пізніше оприлюднили в клубному Instagram. Ілля у підкаті встиг перервати простріл з правого флангу (м'яч відскочив у воротаря) та миттєво заблокував добивання.

Додамо, що вже 12 серпня Борнмут офіційно розпочне сезон матчем з Вест Хемом, початок о 17:00. Забарний після свого переходу зіграв за "вишень" лише в 5 матчах.

Арсенал без Зінченка у божевільному матчі з хокейним рахунком переграв Барселону, Мудрик зіграв проти Ньюкасла