"За рахунку 0:2 я згадав камбек проти Манчестер Сіті": Анчелотті прокоментував гру Реала

22 лютого 2023 Читать на русском

Головний тренер Реала Карло Анчелотті поділився своїми враженнями після перемоги над Ліверпулем в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

"Це непросто, особливо з огляду на те, як почалася гра. Ми не втратили впевненості і потроху контролювали м’яч, завжди діючи ефективно попереду. Вінісіус зіграв неймовірну гру. Перша частина цього матчу пройшла добре, і ми повинні думати, що у матчі-відповіді нам доведеться боротися і страждати.

Реал знищив Ліверпуль на Енфілді – епічні фейли кіперів, Вінісіус розриває, Бензема став головним "катом" мерсисайдців

За рахунку 0:2 я згадав камбек проти Манчестер Сіті в півфіналі минулого року. І надіявся, що станеться те ж саме. Цього разу ми програвали з рахунком 0:2 після 14 хвилин проти 11 хвилин (з Сіті), тому ми покращуємося.

Ще нічого не зроблено. Ліверпуль страждав у другому таймі, але ми страждали в першому. На щастя, ця команда вміє зберігати холоднокровність. Я задоволений, тому що гра була хорошою", цитує Анчелотті Marca.

30 років помсти: Анчелотті переслідує Ліверпуль, перевершує Клоппа з Гвардіолою і постійно перемагає