"З Україною ми повинні бути обережними кожну хвилину гри": лідер збірної Італії застеріг від недооцінки суперника

19 листопада 2023 Читать на русском

Захисник "Скуадри Адзурри" Федеріко Дімарко поділився очікуваннями від дуелі зі збірною України у матчі відбору на Євро-2024.

"Усі матчі міжнародного рівня важкі, але, можливо, ви можете зловити команду, у якої буде поганий день.

"На карту буде поставлено все": форвард збірної Італії залякує Україну перед матчем смерті за вихід на Євро-2024

Так чи інакше, але збірна України – сильна команда, і ми повинні бути обережними з нею кожну хвилину гри.

Я думаю, що відбір на Євро – це майже зобов'язання. Італія виграла в останньому матчі (розгромила Північну Македонію з рахунком 5:2, – прим.), і вболівальники вимагають, щоб ми знову пройшли кваліфікацію", – цитує Дімарко офіційний сайт Джанлуки Ді Марціо.

Нагадаємо, зустріч між збірними України та Італії відбудеться 20 листопада в німецькому Леверкузені. Стартовий свисток пролунає о 21:45.

Збірна України у відборі на Євро-2024: турнірна таблиця, результати і календар матчів