"З Шахтарем був фінал": зірка РБ Лейпциг пригадав поразку від "гірників" і назвав поворотні матчі у Лізі чемпіонів

3 листопада 2022 Читать на русском

Швейцарський вінгер "биків" Еміль Форсберг поділився емоціями від матчу з "гірниками" (4:0) у 6-му турі групового етапу найпрестижнішого євротурніру.

"З першої гри (проти Шахтаря (1:4), – прим.) ми стали краще грати разом, і тепер ми працюємо протягом усіх 90 хвилин плюс. Ми дуже хотіли завершити цей вечір, не поступившись.

Шахтар – РБ Лейпциг: УЄФА обрав найкращого гравця матчу Ліги чемпіонів

Ми наполегливо працювали для цього. Ми невдало почали цей сезон, але з того часу були чудовими. Ми були дуже стабільними, добре грали першим номером.

На даний момент ми голодні, ми хочемо забивати, ми хочемо атакувати. З Шахтарем був фінал, який не завжди легкий, але ми показали зрілу гру. Я пишаюся командою. Ми почали добре і продовжували до кінця. Я думаю, що у групі ми продемонстрували, що прогресуємо та дорослішаємо. Перемоги над Селтіком і Реалом стали поворотними для нас", – цитує Форсберга офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, Еміль з'явився на полі на 19-й хвилині, замінивши травмованого Тімо Вернера, і допоміг "бикам" вийти у плей-офф Ліги чемпіонів.

РБ Лейпциг розгромив Шахтар у битві за плей-офф Ліги чемпіонів – "гірники" проведуть весну в Лізі Європи