Ювентус з історичним дебютантом і елегантним асистом здолав Мальме, фінішувавши першим у групі ЛЧ

8 грудня 2021 Читать на русском

Ювентус в останньому турі групового етапу Ліги чемпіонів здолав Мальме (1:0). Огляд матчу читайте на Футбол 24.

Массіміліано Аллегрі здійснив солідну ротацію. Зокрема, вперше у старті Ліги чемпіонів у віці 19 років і 179 днів вийшов Коні Де Вінтер, ставши наймолодшим гравцем в історії Юве в ЛЧ, який починав зустріч з перших хвилин.

Челсі не втримав перемогу над Зенітом і віддав перше місце групи ЛЧ – Вернера прорвало, команду Тухеля лихоманить

"Стара синьйора" захопила ініціативу і забила вже на 18 хвилині. Бонуччі, який розташовувався у центрі, пасом знайшов на лівому фланзі Бернардескі. Федеріко протягнув м'яча, вирізав шведою в штрафний, а Мойзе Кін результативно підставив голову. Завдяки цьому італієць став другим наймолодшим автором гола Юве в найпрестижнішому турнірі Європи.

Підопічні Аллегрі суттєво переважали Мальме за всіма показниками, та забити вдруге ні до перерви, ні після їм не вдалось. Мінімальна звитяга і осічка Челсі (3:3 із Зенітом) дозволили туринцям набрати 15 залікових балів і очолити квартет H. Шведи завершили груповий етап останніми і з одним заліковим балом.

Шахтар закінчив: ротація Де Дзербі, пасивність в обороні та сором за уболівальників – розставляємо крапки над "і"