Юнацька Ліга УЄФА: Аякс та Бенфіка вийшли у півфінал, кривдник Динамо покинув турнір

18 серпня 2020 Читать на русском

Відбулись два чвертьфінальні матчі Юнацької Ліги УЄФА. Звіт про матчі читайте на "Футбол 24"

Чвертьфінали Юнацької Ліги УЄФА, 18 серпня

Мітьюлланд U-19 – Аякс U-19 – 1:3

Голи: Рейцігер, 74 (аг) – Расмуссен, 38, Хансен, 53, Ідехо, 77

Динамо Загреб U-19 – Бенфіка U-19 – 1:3

Голи: Карріца, 16 – Араухо, 37, Рамос, 53, 59

Вилучення: Йосіповіч, 90+2, Янкович, 90+4

Інтер попри заяву про відмову від участі в Юнацькій лізі УЄФА вийшов до чвертьфіналу турніру

Юнацька команда Мітьюлланда приймала Аякс у чвертьфіналі. Перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь нідерландців. По перерві відзначився Хансен та подвоїв перевагу Аякса. Мітьюлланд спробував відігратись та забив один м'яч. Але всі надії данців на нічию в основний час поховав Ідехо, забивши на 77 хвилині. 1:3 – Аякс U-19 крокує у півфінал.

Загребське Динамо U-19 зустрічалось з Бенфікою U-19. Хорвати вже на початку матчу вийшли вперед, проте до перерви португальці зуміли зрівняти рахунок. У другому таймі молоді "орли" взяли гру під свій контроль та забили двічі – Рамос відзначився дублем. Бенфіка проходить у півфінал, де зустрінеться з Аяксом. До слова, саме Динамо Загреб, яке програло цей матч, вибило київське Динамо U-19 на стадії 1/16 фіналу.

Зазначимо, що завтра відбудуться інші два матчі чвертьфіналу Юнацької ліги УЄФА: Інтер U-19 протистоятиме Реал Мадриду U-19, а Зальцбург U-19 змагатиметься з Ліоном U-19.

Як Інтер допоміг збірній України: жорсткий анекдот про Пятова і слова Гвардіоли у реакції на нищівні 0:5 Шахтаря