Євро-2020: визначились усі пари 1/4 фіналу турніру – Україна отримала топ-суперника

30 червня 2021 Читать на русском

Останні матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи дозволили остаточно визначитись із чвертьфінальними парами.

У завершальному матчі дня збірна України в 1/8 фіналу Євро-2020 здолала Швецію у напруженому матчі 2:1 і у чвертьфіналі зустрінеться з Англією, яка кількома годинами раніше впевнено перемогла Німеччину з рахунком 2:0.

Англія переграла Німеччину та вийшла до чвертьфіналу Євро-2020 – джокер Саутгейта зняв прокляття з Вемблі

Всі пари 1/4 фіналу Євро-2020 виглядають наступним чином:

Швейцарія – Іспанія

Бельгія – Італія

Чехія – Данія

Україна – Англія

Нагадаємо, чвертьфінальні поєдинки європейської першості відбуватимуться вже 2-3 липня.

Україна дотиснула Швецію завдяки голу Довбика в овертаймі – команда Шевченка пробилася у чвертьфінал Євро-2020