Ярмоленко забив вирішальний м'яч Вест Хема у ворота Севільї – другий поспіль результативний матч українця

18 березня 2022 Читать на русском

Вінгер Вест Хема Андрій Ярмоленко чудово провів матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи проти Севільї.

"Молотки" вийшли зарядженими на звитягу, адже перший поєдинок завершився їхньою мінімальною поразкою (0:1). Ще в першому таймі Соучек вивів Вест Хем вперед.

Ярмоленко передав "ніштяки" розвідникам Чернігова

В основний час переможця виявити не вдалось, тому матч перейшов в овертайм. До цього на 88 хвилині на полі з'явився Андрій Ярмоленко. І саме українець подарував лондонцям путівку в чвертьфінал, забивши вирішальний м'яч на добиванні. 2:1 за сумою двох матчів, Вест Хем крокує далі.

До слова, вперше з вересня 2019 року Андрій відзначається у двох зустрічах поспіль. До цього лідер збірної України розписався у воротах Астон Вілли в АПЛ.

Аталанта вирвала перемогу над Байєром після провального тайму – Маліновський поступився місцем герою і вийшов в 1/4 ЛЄ