Ярмоленко повернувся після травми – українець відіграв 90 хвилин за Вест Хем U-23

11 березня 2020 Читать на русском

Український півзахисник Вест Хема Андрій Ярмоленко все ближчий до повноцінного повернення у першу команду після травми.

Ярмоленко потрапив до стартового складу команди U-23 на матч 1/4-й Міжнародного кубка Прем'єр-ліги проти Дербі Каунті U-23 і провів на полі увесь основний час.

Ярмоленко суттєво втратив у вартості за даними Transfermarkt

Українець взяв участь у перших двох гольових атаках своєї команди і мав ще кілька нагод відзначитися самостійно. Найяскравіший момент трапився на 75-й хвилині, але Андрій забарився з ударом, і захисники встигли накрити. Перед овертаймом Ярмоленка замінили. Основний час завершився внічию 3:3, Вест Хем переміг у серії пенальті (6:5).

30-річний вінгер вперше вийшов на поле після травми м'яза стегна. До цього востаннє він брав участь у матчі ще 14 грудня минулого року проти Саутгемптона (1:0).

Зазначимо, що в поточному сезоні 30-річний футболіст зіграв за Вест Хем 15 матчів у чемпіонаті Англії, у яких забив 3 м'ячі та віддав одну результативну передачу.

Наші за кордоном. Дем’яненко у незрозумілій ситуації, Петряк у вогні, а сенсаційна невдача Реброва – на вагу золота