Яремчук травмувався у матчі проти Динамо – форвард Гента зіграв лише половину тайму

24 вересня 2020 Читать на русском

Нападник збірної України отримав ушкодження у матчі кваліфікації Ліги чемпіонів.

Бельгійський Гент у матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів проти Динамо втратив одного зі своїх ключових виконавців. Ще до перерви поле змушений був покинути український форвард Роман Яремчук.

Гент – Динамо: Безус був вилучений у матчі ЛЧ – український легіонер отримав дві жовті картки за три хвилини

На 22-й хвилині наш легіонер не зміг продовжити гру і попросив заміну. Замість нього на поле вийшов німецький нападник Тім Кляйндінст. Характер травми українця невідомий, однак цей факт особливо неприємний напередодні матчів національної збірної України (проти Франції, Німеччини та Іспанії), в якій Яремчук відіграє ключову роль.

До слова, Динамо зуміло вирвати перемогу у бельгійської команди 2:1 і вже 29 вересня чекатиме підопічних Віма Де Декера у матчі-відповіді у Києві.

Динамо дотиснуло Гент на виїзді в матчі плей-офф ЛЧ – вилучення і VAR зіграли на користь команди Луческу