Яремчук та Безус не врятували Гент від поразки у матчі з Генком

27 жовтня 2020 Читать на русском

У рамках 10-го туру чемпіонату Бельгії Гент приймав Генк. Звіт про поєдинок читайте на "Футбол 24".

Ліга Жупіле, 10-й тур

Гент – Генк – 1:2

Голи: Кастро-Монтес, 24 – Бонгонда, 40, Грошовскі, 84

Яремчук створив один з найефектніших моментів тижня в Лізі Європи – УЄФА виділив магічний топ-4

Гент приймав принципового суперника на своєму полі. У старті на матч вийшли Роман Яремчук та Роман Безус, а от Ігор Пластун провів весь матч на лавці для запасних. Поєдинок розпочався вдало для команди Віма Де Декера, адже його підопічні забили вже на 22 хвилині потужним ударом зі штрафного майданчика. Варто відзначити, що гольову атаку започаткував Роман Яремчук, віддавши розрізний пас на фланг. Проте ще до перерви Генк зумів відквитати м'яч ударом головою.

Другий тайм пройшов у боротьбі. На 62 хвилині було замінено Романа Безуса. А наприкінці поєдинку на команду Де Декера чекало розчарування у вигляді пропущеного гола. Це Грошовскі протягнув м'яч кілька метрів та гарматним ударом з великої відстані поцілив у дальній кут. Яремчук і компанія не зуміли зрівняти рахунок до фінального свистка. 1:2 – Гент українців розташувався на 13 сходинці з 9-ма очками, а Генк йде восьмим із 16-ма заліковими пунктами.

Ліга Європи: Тоттенхем розгромив ЛАСК, Хоффенхайм обіграв Црвену Звезду, фіаско Яремчука і Ко