Яремчук отримав покарання за брутальний фол під час "дуелі українців" у Бельгії

28 грудня 2020 Читать на русском

Форвард Гента Роман Яремчук серйозно поплатився за необережні дії на футбольному полі.

Дисциплінарний комітет Бельгійської футбольної асоціації покарав українця дискваліфікацією на один матч за пряму червону картку в поєдинку проти Кортрейка (0:1), повідомляє Twitter установи.

Яремчук отримав вилучення у матчі з Кортрейком – відео неочікуваної агресії українця

Також Роман Яремчук отримав один матч дискваліфікації умовно та штраф у розмірі 1 тисячі євро. Ще 500 євро 25-річний форвард заплатить, якщо до 29 грудня 2021 року отримає червону картку в чемпіонаті Бельгії.

Нагадаємо, українця вилучили на 22 хвилині поєдинку проти команди Євгена Макаренка за поштовх у спину суперника, коли той перебував без м'яча.

До слова, у поточному сезоні в активі Романа Яремчука 22 поєдинки за Гент, в яких він відзначився 11 голами та 4 асистами.

Гент програв "битву українців" та перервав вдалу серію – червона картка Яремчука стала фатальною