Яремчук може отримати нового тренера – наставник Брюгге не впевнений у своєму майбутньому

8 березня 2023 Читать на русском

Головний тренер Брюгге Скотт Паркер прокоментував чутки про можливе звільнення з бельгійського клубу.

"Звільнення? Мені важко сказати, я це не контролюю. Але розумію, що результати сприяють таким питанням.

"Ми пишаємося тим, чого досягли": тренер Яремчука похвалив своїх гравців після нищівного вильоту з Ліги чемпіонів

Питання потрібно ставити не мені, хоча результати останніх тижнів такі, що я розумію, чому їх ставлять. Особисто я сконцентрований на покращенні нашої гри", – цитує Паркера ВВС.

Нагадаємо, 42-річний англієць очолив Брюгге у грудні 2022 року, однак не зумів суттєво покращити становище команди (2 перемоги, 2 поразки і 6 нічиїх). Після 28-ми турів "чорно-сині" йдуть у турнірній таблиці Ліги Жупіле четвертими, відстаючи від лідера – Генка – на 21 очко.

Напередодні Брюгге у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів вдруге поступився Бенфіці (1:5) і за сумою двох матчів (1:7) вилетів з подальшого розіграшу турніру.

Брюгге заліг на дно у Лісабоні – Бенфіка знищила бельгійців і вийшла в чвертьфінал ЛЧ, Яремчук провів слабкі 62 хвилини