"Якщо Швед продовжить у тому ж дусі – буде дуже цінним гравцем для нас": капітан Мехелена відзначив старання українця

28 грудня 2020 Читать на русском

Лідер бельгійської команди Роб Схофс поділився думками щодо українського форварда Мар'яна Шведа, який забив вирішальний гол у матчі з Мускроном і приніс перемогу своїй команді (2:1).

"У нас є достатньо майстерності, щоб вирішувати результат матчу швидше. Ви бачили, що ми добре грали, але не добирали очок. Зараз же все інакше.

Швед забив дебютний гол за Мехелен – відео розкішного пострілу, який став переможним

Другий тайм ми починаємо з трьох-чотирьох непотрібних дурних втрат м’яча, тому що занадто сильно форсуємо події. Нам треба навчитися тримати м’яч, замість того, щоб ускладнювати гру самим собі.

Якщо Швед продовжить у тому ж дусі, він буде дуже цінним гравцем для нас", – цитує Схофса офіційний сайт Мехелена.

Нагадаємо, форвард збірної України з'явився на полі на 61-й хвилині, замінивши Ніколя Сторма.

"Якщо ти хочеш бути одинаком – йди грати в більярд": у Шведа грандіозні проблеми в Мехелені – що відбувається?