"Як вам таке, хлопці?": граючий тренер жіночої команди Карпат забила гол прямим ударом з кутового

23 жовтня 2020 Читать на русском

Жіноча команда Карпат дає фанатам "левів" хоч якісь приводи для радощів на тлі слабкої гри чоловічого складу.

Граючий тренер львівської команди Надія Чайка відзначилася "сухим листом" у матчі проти миколаївської Ніки.

Новостворені Карпати включені до складу учасників аматорського чемпіонату України

Лідер Карпат виконала розкішний стандарт вже на 14 хвилині зустрічі, шокувавши голкіпера суперниць ударом з кутового. "Як вам таке, хлопці?" – прокоментував гол офіційний Facebook львівського клубу.

Ніка відігралася перед перервою, але останнє слово було за "левицями". В дебюті другої половини Олена Тарасенко потужним ударом в ближній кут завершила комбінацію – 1:2.

Друга ліга: Метал вперше втратив очки, Карпати Львів розгромно програли, Галич впевнено здолав Буковину