"Я закоханий в Мбаппе", – Зідан розсипався в компліментах французькому форварду

25 листопада 2019 Читать на русском

Головний тренер Реала Зінедін Зідан поділився очікуваннями від матчу 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти ПСЖ, а також висловився про нападника парижан Кіліана Мбаппе.

"Це точно найважливіший період сезону і серйозний тест для нас. Ми не шукаємо помсти за те, що сталося в групі раніше, але хочемо провести хороший матч. Хочу бачити, що моя команда грає на своєму найкращому рівні всі 90 хвилин.

Азар назвав найкращого гравця світу в недалекому майбутньому

Мбаппе? Я його вже давно знаю і закохався в нього як в людину, ще коли він колись давно приїжджав на перегляд. Втім, зараз він наш суперник і не більше", – цитує Зідана офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, Реал у 5-му турі групового етапу Ліги чемпіонів на власному полі зустрінеться з ПСЖ і спробує помститись за поразку у першому матчі з рахунком 3:0. Початок поєдинку о 22:00 за київським часом.

ПСЖ у групі А посідає першу сходинку і випереджає Реал, який йде другим, на 5 очок.

Циганков у Реал: іспанське видання, яке створило сенсацію, зганьбилось на "російському Динамо"