Вулверхемптон втримав перемогу над Шеффілдом, впритул наблизившись до топ-7 АПЛ

25 лютого 17:27 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Вулверхемптон у рамках 26-го туру АПЛ 2023/24 переміг Шеффілд (1:0). Звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Шеффілд грає так, ніби шансів на виживання в АПЛ немає. Тим не менш, до рятівної 17-ї позиції всього-то 8 залікових балів, а там у конкурентів ще й можуть зняти очки. Якщо "блейдс" дійсно бажали зберегти прописку, то вони мали за будь-яку ціну перемагати Вулверхемптон на Молінью.

Забарний не зміг зупинити Манчестер Сіті – "містяни" втримали важку перемогу й продовжили гонитву за Ліверпулем

Втім, завдання знову було провалено. На 30-й хвилині "вулвз" вийшли вперед зусиллями Сарабії, якому вдалося замкнути подачу Аїта-Нурі. З Пабло у штрафному просто перестали грати. Особливо прикрим цей гол став з огляду на нереалізований вихід Макейті віч-на-віч – він стався всього за хвилину до пропущеного м'яча.

Надалі гра проходила в рівній боротьбі. Поєдинок виглядав типово для Вулверхемптона, а тому підсумкова перемога з рахунком 1:0 не здивувала. Підопічні Гарі О'Ніла набрали 38 очок, впритул наблизившись до сьомої позиції. На ній засів Брайтон, який випереджає "вулвз" на один заліковий бал. Шеффілд залишається на дні.

Ображений Шахтар, відмова Гвардіолі та поцілунок в ефірі – усе, що ви могли не знати про Зінченка