Вулверхемптон переміг Бернлі – команда Венсана Компані не змогла обійти Миколенка, залишившись у зоні вильоту

5 грудня 2023 Читать на русском
Автор: Mykhailo_Yukhymenko

Бернлі в рамках матчу 15-го туру АПЛ 2023/24 зазнав поразки від Вулверхемптона (0:1). Звіт читайте на "Футбол 24".

Бернлі міг покинути зону вильоту, але для цього необхідно було здобути третю перемогу в сезоні. Виконувати це завдання довелося на виїзді у матчі проти Вулверхемптона. "Вулвз" мали один виграш в п'яти останніх турах, тож нічия їх теж не влаштовувала.

"Я не намагаюся знайти більш статусний клуб": Де Дзербі визначився зі своїм майбутнім – він уже веде переговори

Як і очікувалось, поєдинок виявився небагатим на моменти. В першому таймі дещо активніше діяв Бернлі, однак саме гості пропустили гол на 42-й хвилині – "бордові" помилились під пресингом, втративши м'яч перед власним штрафним. Хван Хі Чхан отримав його на правому краю та прошив голкіпера. 1:0!

Після цього Вулверхемптон засушив гру, нічого не дозволивши супернику. У підсумку, фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу підопічних Гарі О'Ніла. Вони набрали 18 очок і піднялись на дванадцяту позицію в турнірній таблиці. Бернлі не зміг обійти Евертон, залишившись на передостанній сходинці з 7 заліковими балами в активі.

"Моментами засяяв геніальністю". Мудрик розчаровує і робить різницю – вайби Азара, думки на 100 миль/год, високі оцінки