Володар Кубка Франції звільняє тренера з надуманої причини

10 червня 2023 Читать на русском

Філіп Монтаньє буде звільнений з посади головного тренера Тулузи.

Тулуза звільнить Монтаньє, чий контракт поки що все ще розрахований до літа 2024 року, попри історичну перемогу в Кубку Франції. Про це інформує L'Equipe. Клубне керівництво вже знайшло йому заміну в особі Карлеса Мартінеса Новеля.

Аякс провернув перший трансфер – клуб переманив найкращого гравця команди-володаря Кубка Франції

Крім того що Монтаньє виграв для Тулузи Кубок, він ще й втримав команду в Лізі 1 через рік після підвищення в класі. Повідомляється, що боси Тулузи ставили перед Монтаньє мету посісти 10 або 11 місце, тоді як команда фінішувала на 13-му рядку турнірної таблиці.

Згідно з джерелом, звільнення тренера також пов'язане з тим, що у нього були розбіжності з керівницею відділу спортивної стратегії Селінаєю Гургенч.

У коментарі RMC Sport легенда французького футболу Жером Ротен розкритикував це рішення керівництва: "Я цього не розумію. Людина виграє для вас трофей, рятує команду в Лізі 1, після чого ви звільняєте її через те, що команда фінішувала 13-ю, а не 10-ю?".

Нагадаємо, що у фіналі Кубка Франції Тулуза розбила Нант із рахунком 5:1.

Тулуза вперше з 1957 року виграла Кубок Франції, влаштувавши погром у фіналі з 6 голами