"Він один із небагатьох позитивних моментів": тренер Борнмута оцінив дебют Забарного в основі

14 травня 2023 Читать на русском

Головний тренер Борнмута Гері О'Ніл прокоментував гру Іллі Забарного в матчі 36 туру АПЛ проти Крістал Пелас (0:2).

"Він добре провів свій перший матч у англійській Прем'єр-лізі. Це була гарна гра проти добре атакувальної команди. Так, він показав свою якість, у Забарного були досить непогані відрізки проти Крістал Пелас. Можу сказати, що в нього помітний прогрес.

Забарний дебютував в основі Борнмута й привіз гол, хоча провів хороший тайм – МЮ розбив Вулвз, Саутгемптон вилетів з АПЛ

Гра Забарного – один із небагатьох позитивних моментів для нас у цій грі. Він грав добре, але команда не була на своєму рівні", – розповів тренер "вишень" після матчу.

Нагадаємо, що Ілля Забарний вперше з'явився у стартовому складі Борнмута. Українець зіграв всі 90 хвилин.

Миколенко видав топ-клас в АПЛ, вказавши на помилку Де Дзербі – Зінченко отримав приклад, але все буде складніше