"Вилучення Шахова стало вирішальним моментом": Каррера прокоментував розгромну поразку від Зорі

27 листопада 2020 Читать на русском

Головний тренер АЕКа Массімо Каррера підсумував виступ команди у матчі 4 туру Ліги Європи проти Зорі (0:3).

"Ми застосували той самий план, що і в першому матчі проти Зорі. Я вважаю, що в першому таймі ми зіграли досить добре і мали шанси забити.

АЕК – Зоря – 0:3 – відео голів і огляд матчу

У другому таймі вилучення Шахова відбулося у вирішальний момент. Саме це і визначило долю поєдинку. Це дуже ускладнило наше завдання", – цитує Карреру офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, що вилучення півзахисника Євгена Шахова відбулося на 49 хвилині, коли рахунок був 0:0.

Зоря розгромила АЕК і взяла реванш у Лізі Європи, скориставшись грандіозним подарунком Шахова