Вихід Мессі та Ко на чемпіонат світу у відеоогляді матчу Аргентина – Бразилія

17 листопада 2021 Читать на русском

Аргентина та Бразилія не змогли виявити сильнішого у поєдинку кваліфікації до чемпіонату світу-2022. Дивіться відео найцікавіших моментів матчу Аргентина – Бразилія на Футбол 24.

Перший гострий момент у класичному південноамериканському дербі створила Бразилія – Вінісіус втік від захисників, але спроба перекинути воротаря вийшла неточною. Через 2 хвилини Кунья ледь не створив шедевр, спробувавши забити з центру поля – вище поперечки.

Аргентина та Бразилія розіграли карнавальне Суперкласіко – біганина, море емоцій, приниження фінтами і Мессі на ЧС

Перед перервою команди обмінялись дальніми пострілами – воротарі в обох випадках зіграли надійно. А у другому таймі міг забити Фред, але його удар на себе прийняла поперечка. Вінісіус створив класний момент для Пакета, знущально обігравши захисника "веселкою", проте Лукас пробив у захисника. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию 0:0, яка принесла Аргентині путівку на ЧС-2022.