Несподівана феєрія "молотів" без Ярмоленка у відеоогляді матчу – Вест Хем – Вулверхемптон – 4:0

28 вересня 2020 Читать на русском

Вест Хем розбив Вулверхемптон у 3 турі АПЛ. Дивіться відео голів та огляд матчу Вест Хем – Вулверхемптон на Футбол 24.

Андрій Ярмоленко просидів весь матч на лаві запасних, а його конкурент Джаррод Боуен став ледь не головним героєм зустрічі. На 17 хвилині англієць ефектно закрутив м'яч у лівий від себе кут, а по перерві вдало зіграв на добиванні.

Вест Хем сенсаційно знищив Вулверхемптон – конкурент Ярмоленка оформив дубль, українець просидів матч на лаві запасних

Вест Хем вирішив не зупинятися і остаточно добити непростого суперника. Бомбардир Вулверхемптона Хіменес невдало підставився під удар Соучека, зрізавши м'яч у власні ворота. Контрольний у голову "вовків" здійснив Аллє, який замкнув подачу Масуаку з лівого флангу. 4:0 – Вест Хем набрав перші очки в чемпіонаті, але без допомоги Ярмоленка.