Вест Хем ностальгує за розкішним голом Ярмоленка проти Челсі – сьогодні нова зустріч

21 грудня 2020 Читать на русском

"Молоти" ще досі пам'ятають смак перемоги над "синіми", до якої приклався півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко.

Вже сьогодні, 21 грудня, о 22:00, в рамках 14-го туру англійської Прем'єр-ліги Вест Хем на виїзді зустрінеться з Челсі.

"Вест Хем спробує позбутися Ярмоленка": фатальний вирок для українця від екс-форварда збірної Англії

"Молоти", готуючись до поєдинку, на клубній сторінці у соціальній мережі Твіттер виклали відеоепізод з останнього матчу проти команди Френка Лемпарда, в якій героєм став український півзахисник Андрій Ярмоленко. Нагадаємо, наш легіонер, з'явившись на полі на 78-й хвилині матчу, за хвилину до завершення поєдинку забив переможний гол своєї команди.

До слова, Ярмоленко приєднався до Вест Хема влітку 2018-го з Борусії Д. У поточному сезоні українець забив 2 голи та віддав 3 асисти – щоправда, в матчах Кубка англійської ліги. В АПЛ 31-річний вінгер вийшов на поле 6 разів, результативними діями не відзначився.

Ярмоленко розпочинає вирішальний етап у Вест Хемі – українець серед фаворитів "на вихід" із серйозним регресом