Вест Хем – АЗ, Фіорентина – Базель: відео голів та огляд півфіналів ЛК з крутими камбеками

12 травня 2023 Читать на русском

Відбулись перші півфінальні поєдинки Ліги конференцій 2022/23. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів на Футбол 24.

Кабрал, 25 – Діуф, 71, Зекірі, 90+3

АЗ вдалось відкрити рахунок наприкінці першого тайму завдяки чіткому дальньому пострілу Райндерса. Але Вест Хем відігрався – Бенрама реалізував пенальті, а Антоніо вдало зіграв на добиванні. 2:1! Лондонці досі непереможні у цьому турнірі.

Матч у Флоренції відбувався за дуже схожим сценарієм. Кабрал забив до перерви, але Базель оформив сенсаційний камбек, відзначившись переможним голом аж на 90+3 хвилині. Матчі-відповіді відбудуться 18 травня.

Вест Хем у першому півфіналі Ліги конференцій оформив камбек з АЗ, Базель вирвав сенсаційну перемогу у Фіорентини