Вернидуб не зміг прийти на прес-конференцію після яскравої перемоги Шахтаря С – помічник розкрив причину

6 липня 2020 Читать на русском

Дмитро Кара-Мустафа, який допомагає Юрію Вернидубу в солігорському Шахтарі, поговорив з журналістами після перемоги над Торпедо-БелАЗ (4:1).

"Хочемо подякувати хлопцям. Сьогодні нам потрібна була перемога. Торпедо – дуже хороша команда. Той план, який ми будували на гру, команда виконала. Ми забили м'яч, розуміли, що в другому таймі господарі підуть відіграватися, і ми повинні діяти на контратаках. Забили три м'ячі після перерви і виграли матч.

Мілевський і ще 9 гравців Динамо Брест захворіли коронавірусом – один із українців перебуває в лікарні

Чому на прес-конференцію не прийшов Юрій Вернидуб? У нього незначні проблеми зі здоров'ям, він не дуже добре почувався", – цитує Кара-Мустафу офіційний сайт Шахтаря С.

Нагадаємо, вчорашній тріумф дозволив "гірникам" вирватися на першу сходинку турнірної таблиці чемпіонату Білорусі.