Вернидуб і Ротань розпочали з перемог, Чорноморець розгромно програв африканському Гелаксі: спаринги команд УПЛ

21 січня 19:12 Читать на русском
Автор: Андрій Булеца

Клуби УПЛ на різному етапі своєї зимової підготовки до другої частини сезону.

Голи: По, 47, Шиманські, 48 (аг)

Результати Чорноморця на турецьких зборах поки лише деградують. Команда Григорчука розпочала з мінімальної перемоги над Петролулом, потім програла Уйпешту і Дріті по 1:3, а сьогодні зазнала побиття від ТС Гелаксі. Представник чемпіонату ПАР настріляв одеситам 4 голи – усі по перерві.

Шахтар – Лудогорець: матч офіційно скасований, "гірники" знайшли іншого суперника

Олександрія проводила лише перший матч в Туреччині, зустрівшись з Левскі. Найтитулованіший клуб Болгарії нині очолює добре відомий українським вболівальникам Ніколай Костов. Саме Левскі відкрив рахунок наприкінці першого тайму, проте Кулаков встиг швидко відповісти. Вольову перемогу Олександрії приніс Денис Костишин, який місяць тому повернувся зі США.

Кривбас також переможно розпочав серію контрольних матчів у Іспанії. Підопічні Вернидуба розібралися зі середняком Екстракляси – П'ястом. Успіх зимовому чемпіону УПЛ приніс ударний старт другого тайму. По вдало зіграв на добиванні, а Прінс Аду спровокував автогол кіпера П'яста.

"Пенальті – це математика": легенда Дніпра – про невідомого Лобановського, фінт Базилевича і великого таланта з Одеси