Венеція розписала бойову нічию із Торіно

27 вересня 2021 Читать на русском

В рамках 6-го туру італійської Серії А Торіно та Венеція не виявили сильнішого. Звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Венеція у рідних стінах приймала Торіно. Загалом, перша половина зустрічі була не надто багатою на події – лише один удар у площину воріт, з яким без проблем впорався голкіпер. Команди пішли на перерву із нульовим рахунком на табло.

Спеція невдовзі підпише ще одного гравця на позицію Коваленка

Невдовзі після перерви "бики" зуміли відкрити рахунок – Сінго віддав блискучу діагональ у штрафний майданчик на Брекало, який потужно пробив по центру воріт – дистанція, з якої був завданий удар, не дозволила голкіперу впоратись з ним. На 78-й Джіджі сфолив у штрафному майданчику і рефері покарав його другою жовтою карткою та одинадцятиметровий у ворота гостей – його без особливих проблем реалізував Араму, зрівнявши рахунок у матчі. Більше вартих уваги моментів у поєдинку не відбулось, і фінальний свисток зафіксував бойову нічию – 1:1.

Магічний Маліновський дав майстер-клас Шахтарю, Баварія змушує Динамо тремтіти, Арсенал і Барса віджили – огляд вікенду