Вайт дивовижно дебютував за Арсенал – 50-мільйонний новачок завадив голу в безнадійній ситуації

3 серпня 2021 Читать на русском

Новачок "канонірів" Бен Вайт став головним героєм одного з епізоду в спарингу проти Челсі.

На 54-й хвилині свого дебютного поєдинку Вайт, який вийшов на поле в перерві, міг стати винуватцем другого пропущеного гола. Захисник не витримав офсайдну лінію – як наслідок, Хакім Зієш вийшов віч-на-віч із Берндом Лєно та був готовий спрямувати м'яч у сітку.

Челсі переміг Арсенал у товариському матчі – "сліпі" англійські судді зганьбилися без допомоги технологій

Здавалося, що гол неминучий, проте Вайт не вимкнувся з епізоду. Центрбек наздогнав опонента та нав'язав йому боротьбу, у підсумку завадивши стати автором забитого м'яча. Щоправда, попри такі самовіддані дії новачка, Арсенал все ж поступився Челсі з рахунком 1:2. За команду Артети забив Джака, а за переможця ЛЧ відзначилися Хаверц та Абрахам.

Нагадаємо, Арсенал заплатив Брайтону за 23-річного Вайта 50 млн фунтів.

Перелітні "канарки", гніздо проблем під Лондоном і Бейсбольна ідея, час якої настав: коротко про новачків АПЛ 2021/22