Василь Рац отримав привітання від УЄФА – прес-служба союзу пригадала розкішний гол гравця на Євро-88

25 березня 2020 Читать на русском

Колишній півзахисник Динамо та збірної СРСР Василь Рац сьогодні, 25 березня, святкує свій день народження.

Сьогодні колишньому хавбеку Динамо та збірної СРСР виповнилось 59 років. Прес-служба УЄФА у твіттері привітала Раца, пригадавши його класний гол у ворота збірної Нідерландів на чемпіонаті Європи 1988 року.

"Живу, як у бойовику": син екс-півзахисника Динамо дивом уникнув смерті – у його літак могла влучити іранська ракета

Зазначимо, що збірна СРСР перемогла Нідерланди 1:0 у 1-му турі групи B саме завдяки голу Раца. Цікаво, що нідерландці зуміли взяти реванш у вирішальному матчі турніру, обігравши СРСР 2:0 у фіналі першості.

До слова, Василій Рац провів за київське Динамо найуспішніший період своєї кар'єри з 1981 по 1990 роки з перервою на не надто вдалу спробу в Еспаньйолі.

Шевченко 25 років тому дебютував за збірну України – болюча поразка від топ-суперника та втрата шансів на Євро