УЄФА привітав Протасова з днем народження, пригадавши його гол у півфіналі Євро-1988

4 лютого 2022 Читать на русском

Екс-форвард Динамо Олег Протасов отримав вітання від Союзу європейських футбольних асоціацій.

УЄФА у своєму Твіттері пригадав гол Олега Протасова у ворота збірної Італії, привітавши таким чином колишнього нападника Динамо та Дніпра з 58-річчям.

"До перемоги": Маліновський зарядив збірну України з футзалу перед матчем проти росіян

Нагадаємо, 22 червня 1988 року, у півфіналі чемпіонату Європи збірна СРСР здолала італійців з рахунком 2:0. Головними дійовими особами у матчі були саме представники Динамо. На 61-й хвилині рахунок відкрив Геннадій Литовченко, а вже за дві хвилини Олександр Заваров промчав лівим флангом і викотив пас-цукерочку на Протасова, який ефектним пострілом поставив крапку у поєдинку.

До слова, сьогодні Протасов працює на посаді першого віце-президента УАФ.

"Від "Червоної рути" з автобуса мурашки по шкірі бігали": чому Косенко – футзальний цар і чи є шанси в України з Росією