Уругвай здобув третю перемогу поспіль, Чилі сенсаційно програла, Перу перервала серію поразок: відбір ЧС-2026

22 листопада 2023 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Відбувся черговий тур відбору за вихід на чемпіонат світу 2026 року у Південній Америці. Рахунки та огляди матчів читайте на "Футбол 24".

Голи: Йотун, 17 – Саваріно, 54

Колумбія після перемоги над Бразилією (2:1) відчула впевненість і змогла взяти три очки в другому матчі поспіль. Парагвай став новою жертвою колумбійців.

"Чого це ми сц*куни?": Мессі схопив за потилицю зірку Реала під час скандального матчу Бразилія – Аргентина

Чилі сенсаційно провалюється у відборі на ЧС-2026. "Ла Роха" в минулому турі не зуміла обіграти Парагвай, а в цьому поступилася Еквадору. Три матчі поспіль чилійці не можуть оформити гол у ворота своїх суперників.

Уругвай продовжує переслідувати аргентинців. Команда Б'єлси здобула третю поспіль "суху" перемогу. Неймовірну результативність показує лідер Ліверпуля Дарвін Нуньєс, який оформив дубль в зустірчі. В трьох матчах нападник забив чотири голи.

Перу зуміла перервати серію з чотирьох поразок поспіль, зігравши внічию з Венесуелою. Втім, це ніяк не вплинуло на турнірне становище команди. Перуанці так і залишилися на дні.

Аргентина зі скандалом завдала Бразилії історичної поразки у відборі ЧС – Мессі забирав команду з поля