Ультрас будуть згадувати Луческу те, що він їм сказав, що вони – не Динамо, – Денисов

27 квітня 2021 Читать на русском

Директор телеканалів "Футбол" Олександр Денисов спрогнозував, чим може завершитись нещодавній конфлікт між Мірчею Луческу та ультрас київського Динамо.

"Сюрпризів щодо матчу Агробізнес – Динамо ніяких не сталося. Це була навчальна програма від Динамо для Агробізнеса. Що стосується конфлікту, ми бачимо, що він триває і він кипить. Вже вигране чемпіонство і команда у фіналі Кубка України.

Ультрас Динамо пояснили свою чергову акцію проти Луческу – румуна не врятує навіть перемога в Лізі чемпіонів

Те, що цей конфлікт буде тривати, це однозначно, тому що ультрас будуть згадувати Луческу те, що він їм сказав, що вони – не Динамо. Думаю, ця історія буде ще не раз спливати", – зазначив Денисов у програмі Великий футбол.

Нагадаємо, ультрас Динамо влаштовують акції протесту через призначення Луческу наставником киян. 75-річний румун вже в дебютному сезоні вивів "біло-синіх" в груповий етап ЛЧ, у якому кияни посіли третє місце. У Лізі Європи Динамо вилетіло в 1/8 фіналу, а на внутрішній арені вже оформило "золотий дубль".

Динамо стало чемпіоном України 2021: Циганкова не спинити, 5 голів у "золотому" матчі, гольова українізація Луческу