Українець врятував від поразки голом на 90+5 у Європі – відео взяття воріт

25 лютого 21:51 Читать на русском
Автор: Микита Ковальчук

Візела влаштувала результативну перестрілку з Ешторілом у матчі 23-го туру чемпіонату Португалії – Орест Лебеденко допоміг уникнути поразки на останніх секундах.

Візела та Ешторіл влаштували справжній трилер у битві аутсайдері Прімейра-ліги. Візела вела в рахунку 2:0 після першого тайму, але Ешторіл наприкінці гри примудрився забити тричі за 10 хвилин.

Екс-голкіпер збірної України переїхав у Росію – вихованець Дніпра вже дебютував за Спартак

Гра йшла до вольової перемоги Ешторіла, але на 90+5 хвилині Лебеденко головою замкнув навіс з кутового, врятувавши нічию для Візели.

Слід додати, що цей гол став першим для Ореста у поточному сезоні. До цього Лебеденко записав свого активу асист, зігравши загалом у 17 матчах.

Ліверпуль з дітьми вирвав перемогу над Челсі та завоював Кубок ліги – Мудрик отримав шанс, але віддав трофей ван Дейку