Українець голом долучився до результативної перемоги в європейській першості – відео взяття воріт

7 серпня 2022 Читать на русском

Кішварда переграла Мезекевешд у поєдинку 2-го туру чемпіонату Угорщини, а один із голів в активі українця Богдана Мельника. Читайте звіт про зустріч та дивіться відео голів на Футбол 24.

Чемпіонат Угорщини 2022/23, 2-й тур

Кішварда – Мезекевешд – 4:2

Голи: Цамай, 6, Мельник, 37, Ілієвскі, 49, Маковскі, 56 – Матеус, 45+3, (аг.), Юріна, 79

Вилучення: Шмідль, 35 (Мезекевешд)

Кішварда у результативній зустрічі обіграла Мезекевешд. Вже на 6 хвилині Цамай вивів Кішварду вперед в рахунку, а на 35 хвилині Мезекевешд залишився в меншості через фол останньої надії. Саме після цього забив Мельник, добивши м'яч у ворота після невдалого сейву голкіпера. До перерви Матеус зрізав м'яч у власні ворота, тож перший тайм завершився з рахунком 2:1.

Ігнатенко забив дебютний гол у Франції – українець приніс Бордо першу перемогу в новому сезоні

Ілієвскі на старті другої половини знову збільшив перевагу до двох голів, а Маковскі зробив її розгромною. Крапку в матчі поставив Юріна, який відквитав один з м'ячів. Огляд поєдинку можна переглянути за посиланням.

Таким чином, Кішварда набрала 4 очки та очолила турнірну таблицю завдяки кращій різниці м'ячів. Мезекевешд з 1 пунктом залишився десятим.

Челсі втримав мінімальну перемогу над Евертоном – Миколенко врятував від гола, міг забити й асистувати