Україна вийшла у півфінал Євро-2023 U-19 з футзалу, розтрощивши Фінляндію з хокейним рахунком

6 вересня 2023 Читать на русском

Україна розбила Фінляндію та оформила путівку до півфіналу Євро-2023 U-19 з футзалу.

Євро-2023 U-19, груповий етап, 3-й тур

Україна – Фінляндія – 7:4

Голи: Сніцаренко, 5, 6, Рибіцький, 6, 11, 20, Пелецький, 22, Скибчик, 27 – Ньємеле,4, Пельтола, 7, Сілла, 18, Таіпале, 31

Україна в завершальному турі групового етапу мала обіграти Фінляндію, аби гарантувати вихід у півфінал Євро-2023 U-19 з футзалу. Початок гри вийшов надрезультативним – фіни повели в рахунку на 4 хвилині, а вже на 11-ій рахунок був 4:2 на користь України.

Збірна України U-19 з футзалу обіграла Словенію та очолила групу на Євро-2023

Рибіцький ще перед перервою оформив хет-трик, а Пелецький та Скибчик відвантажили 6-й та 7-й голи у ворота фінів. Фінляндія ж загалом забила 4 голи.

У підсумку, Україна посіла першу сходинку групи завдяки перемозі Словенії над Італією (4:2). Свій півфінальний матч "синьо-жовті" проведуть 8 вересня проти другої команди групи А.

Ворскла стартувала з драматичної перемоги в жіночій Лізі чемпіонів: 7 голів, порятунок на останніх хвилинах, прохід далі