Україна дізналася суперника у матчі за "бронзу" жіночого Євро з футзалу

2 липня 2022 Читать на русском

Сьогодні остаточно сформувалися пари фіналістів та учасників матчу за третє місце футзального Євро серед жінок.

Футзал, Євро-2022, жінки, півфінал

Португалія – Угорщина – 6:0

Голи: Піско, 13, Педрейра, 17, Фіфо, 18, Фольк, 23 (аг), Моргаду, 35, Перейра, 37

У першому матчі дня Іспанія, на жаль, не залишила шансів Україні. У другому зустрічалися ще одні представниці Піреней і наші сусідки – португалки та угорки відповідно.

Збірна України принизливо поступилася Іспанії в 1/2 футзального Євро-2022 серед жінок – залишилася надія на бронзу

Інтрига в цій парі трималася 12 хвилин і 2 секунди чистого часу. Саме на цій позначці 33-річна Піско вивела Португалію вперед. До відпочинку угорки пропустили ще двічі. Нічого не змінилося і по перерві. Португалки додали 3 м'ячі, оформивши тенісні 6:0.

Таким чином, Україна 3 липня зустрінеться з Угорщиною у битві за бронзові медалі жіночого Євро. У той же день "золото" розіграють Іспанія та Португалія. Ці збірні зустрічалися у фіналі і 3 роки тому – тоді іспанки розтрощили суперниць з рахунком 4:0.

Англія зупинила диво Ізраїлю у фіналі Євро U-19 – визначилась п'ятірка команд, які поїдуть забирати титул України