Україна – Македонія: Бєсєдін пояснив причини млявої гри "синьо-жовтих" у другому таймі

17 червня 2021 Читать на русском

Форвард збірної України Артем Бєсєдін поділився враженнями від матчу проти Північної Македонії (2:1).

"Найголовніше, що взяли три очки, дуже важливі. Провели хорошу гру. Пропустили в другому таймі безглуздий гол, що дало супернику друге дихання. Але ми впоралися, довели матч до логічного завершення. Добре все, що добре закінчується. Тепер будемо готуватися до наступного матчу.

Україна – Північна Македонія: УЄФА визначив найкращого гравця матчу

У другому таймі трохи не догледіли. Заробили пенальті, пропустили. Це футбол. Треба діяти по ситуації, думати на полі і бути готовим до будь-якого повороту подій. Ми були готові. Добре, що виграли. Будемо тепер готуватися до Австрії", – цитує Бєсєдіна UEFA.

Доля виходу з групи для українців вирішуватиметься у понеділок, 21 червня, у двобої зі збірною Австрії.

"Тягне ламаний-переламаний Ярмоленко": Зінченко і Маліновський знову під ударом – реакція на "валідол" у Бухаресті