У Польщі голкіпер забив на 90+7-й хвилині та відправив колишнього віце-чемпіона у третій за силою дивізіон

20 травня 2019 Читать на русском

У першому дивізіоні Польщі відбулась драматична розв'язка у матчах за збереження прописки.

Катовіце зустрічався з Битовією, обидві команди мали шанси вилетіти у третій за силою дивізіон Польщі. Матч йшов до нічиєї 1:1, але голкіпер Битовії зруйнував цей результат.

Майже оголений працівник Манчестер Сіті шалено відсвяткував перемогу в Кубку Англії у роздягальні – курйоз дня

На 90+7-й хвилині гри футболіст Битовії подавав штрафний, а на дальній стійці м'яч у ворота сильним ударом переправив голкіпер команди, зробивши рахунок 2:1.

Після цієї перемоги одразу три команди, які претендували на збереження прописки, набрали однакову кількість очок. Але за додатковими показниками у 2 польський дивізіон вилетіли Битовія та Катовіце.

Арбітр у Японії не зарахував чистий гол, який бачили всі – відео грубої помилки

Зауважимо, що Катовіце – багаторазовий призер чемпіонату Польщі. Також команда тричі здобувала Кубок та двічі Суперкубок Польщі.