"У першому таймі у Шахтаря була певна незлагодженість": Тете назвав ключовий момент матчу з Вересом

26 вересня 2021 Читать на русском

Бразильський легіонер "гірників" Тете прокоментував перемогу над рівненською командою (4:1) у матчі 9-го туру УПЛ.

"Дуже непростий поєдинок. Прекрасно розуміємо, наскільки перемога важлива для нас, для нашого шляху в чемпіонаті. Взяти гору було вкрай необхідно, тому що ми боремося за титул і йдемо до нього.

Шахтар – Верес – 4:1 – відео голів та огляд матчу

Нам потрібно завжди домінувати. У першому таймі була певна незлагодженість, але в другому ми повернулися і показали справжню гру. Я забив дуже важливий гол. Завжди круто забивати і допомагати команді.

Який момент матчу став ключовим? Думаю, що саме той мій гол. Коли ми забили другий м'яч, команда відчула, що йде до перемоги. Так і сталося", – сказав Тете в ефірі "Футбол 2".

Нагадаємо, після 9-ти турів Шахтар у турнірній таблиці УПЛ посідає другу сходинку, набравши 22 очки, Верес з 11-ма пунктами – восьмий.

Шахтар розгромив Верес після важкого першого тайму – Де Дзербі перед Лігою чемпіонів дав шанс українській молоді