"У першому таймі був якийсь дурдом": Кучер знищив гравців СК Дніпро-1 за валідольну перемогу над Колосом

20 травня 2023 Читать на русском

Головний тренер дніпрян Олександр Кучер поділився емоціями від матчу 27-го туру УПЛ з ковалівцями (2:1).

"Ми провели два різних тайми. До перерви у нас не було концентрації та зібраності, через що дали багато шансів відзначитись команді суперника – вони забили гол, а могли забити ще більше.

Перемога на останніх секундах у відеоогляді матчу Колос – СК Дніпро-1 – 1:2

У першому таймі наші хлопці не були схожими на себе. Ми не можемо так виходити на гру та одразу припускатися стількох помилок. Повинні бути зібраними, сконцентрованими й агресивними. У першому таймі був якийсь дурдом, але у перерві ми переговорили і на другу половину команда вийшла з іншим настроєм – бігла вперед і не дала щось зробити супернику біля власних воріт.

Хлопці молодці – терпіли до кінця і були винагороджені голом. Дуже важлива для нас перемога. Тепер будемо рухатися далі та готуватися до наступних матчів", – цитує Кучера офіційний сайт дніпрян.

Нагадаємо, напередодні СК Дніпро-1, поступаючись по ходу зустрічі 0:1 Колосу, зумів на четвертій доданій хвилині вирвати перемогу і продовжує чемпіонські перегони з Шахтарем. "Гірники" після перемоги над Вересом випереджають "спортклубівців" на 2 очки.

Дніпро-1 у доданий час вирвав перемогу над Колосом і тимчасово очолив УПЛ – Довбик за крок до рекорду