Туніс у більшості здолав Нігерію, ставши другим чвертьфіналістом КАН-2022 – одноклубник Миколенка став антигероєм

23 січня 2022 Читать на русском

Туніс виявився сильнішим за Нігерію у другому матчі 1/8 фіналу Кубка африканських націй-2022. Читайте звіт про зустріч на Футбол 24.

Кубок африканських націй-2022, 1/8 фіналу

Нігерія – Туніс – 0:1

Гол: Мсакні, 47

Вилучення: Івобі, 64 (Нігерія)

У другому матчі плей-офф КАН-2022 Туніс втримав перемогу над Нігерією. Гра вийшла складною для обох команд. Перший тайм завершився без голів, а от старт другого визначив долю матчу – Мсакні класно протягнув м'яч з центра поля та пробив з-за меж штрафного – м'яч опинився у воротах від рук голкіпера.

Наставник збірної Нігерії вирішив замінити лідера атак Іхеаначо, випустивши замість нього одноклубника Миколенка Івобі. Рішення стало фатальним – Алекс вже через 5 хвилин побачив перед собою червону картку. Туніс у більшості (хоч і з послабленим складом через коронавірус, зірка команди Хазрі з'явився на полі лише наприкінці зустрічі) все ж втримав перемогу.

Буркіна-Фасо в епічній серії пенальті перемогла Габон та стала першим учасником 1/4 фіналу КАН

Таким чином, тунісці протистоятимуть Буркіна-Фасо у рамках 1/4 КАН. Майбутній суперник Тунісу сьогодні переграв Габон у серії пенальті (1:1 у основний час, 7:6 у післяматчевій лотереї).

Кубок Африки: сформовано сітку плей-офф – Салах і Мане можуть зустрітися лише у фіналі, три фаворити на титул